Artykuły o mnie

  • sie 24 / 2013
  • 0

Artykuły o mnie

Artykuły o Witoldzie Bodzionym- Prezesie Fundacji Tarcza.

Przegląd publikacji z prasy krajowej i lokalnej.

 Artykuły o Witoldzie Bodzionym

Nowoczesna komenda na Sądecczyźnie

Artykuły o Witoldzie Bodzionym

„On i jego poprzednicy zabiegali od wielu lat, by w Nowym Sączu stanęła nowa  komenda na miarę XXI wieku.”

Witold Bodziony, 11 kwietnia 2008, DZIENNIK POLSKI

„Komendant miejski policji w Nowym Sączu doprowadził do faktycznego rozpoczęcia budowy nowoczesnego gmachu dla policji w tym mieście.”

Witold Bodziony, 5 grudnia 2008, GAZETA NOWOSĄDECKA

Wystrzałowy proces nowosądeckiej policji

Artykuły o Witoldzie Bodzionym

„Sądecki sąd uniewinnił policjanta Jakuba J. od zarzutów posiadania trotylu oraz pomawiania swojego szefa, komendanta miejskiego policji w Nowym Sączu, Witolda Bodzionego, o kontakty ze światem przestępczym i handel materiałami wybuchowymi. Wyrok nie jest prawomocny.”

GjH8ZAl

Kto chciał wrobić komendanta?

Artykuły o Witoldzie Bodzionym

„Przesyłam trotyl, który wziąłem z gabinetu komendanta” – pisał anonimowy donosiciel w liście, który w 2003 roku trafił do Komendy Głównej Policji. – „Witold Bodziony to bandyta, ma spore kontakty przestępcze”.

zdPJ0bn

Koperta zna prawdę

Artykuły o Witoldzie Bodzionym

 „Zeznania biegłej z Zakładu Kryminalistyki Instytutu Ekspertyz Sądowych w Krakowie nie posunęły wczoraj do przodu procesu policjanta oskarżonego o próbę pomówienia komendanta miejskiego policji w Nowym Sączu inspektora Witolda Bodzionego. Proces toczy się w Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu.” 

0DcQpc9

 Parol czyli co?

Artykuły o Witoldzie Bodzionym

 „Jeżeli prawdą jest, że komendant Witold Bodziony, mówiąc kolokwialnie „postawił się” swym wojewódzkim przełożonym, gdyż ci z racji swego krakocentryzmu zapragnęli oszczędzać na sądeckich prowincjuszach, to ja pragnę dodać tylko jedno. Komendant Bodziony nie „postawił się”, ale rzucił na szalę to, co ma najcenniejszego oficer – swój honor. Honor człowieka który zapiął kaburę jako kolejny w rodzie żołnierz i policjant.”

qa5UJFR